Nikt dokładnie nie wie dlaczego studio reklamy okrasiliśmy tak nietypową godziną, ale brzmi nieźle, prawda? 
I nie trzeba się doszukiwać ukrytego sensu, mechanizmów działających na podświadomość klientów. Co dzień o wpół do dziewiątej świat wygląda inaczej, tak jak i my codziennie mamy do zaoferowania wiele nowych narzędzi, dzięki którym możesz spokojnie podbijać świat. My chętnie popatrzymy!


 

JAK 
TO
WSZYSTKO
DZIAŁA?

Niezależnie od tego, czy pracujemy nad ulotką, czy kampanią reklamową staramy się naszą współpracę dzielić na 3 podstawowe etapy. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć projekt na miarę Twoich potrzeb. Podstawą do rozpoczęcia pracy jest analiza Twojej marki w jej otoczeniu. Innymi słowy poznanie Ciebie, Twojej oferty, mocnych stron i odbiorców. Bardzo ważnym dla nas również jest poznanie Twojej konkurencji. Dzięki tym informacjom możemy przejść do kolejnego kroku.  Na tym etapie powstaje śmiały projekt, który stanie się Twoim narzędziem do osiągnięcia założonych celów. Projektujemy z pasją, nie tracąc przy tym głowy! Oznacza to, że nie otrzymasz od nas tylko ładnego obrazka. Końcowy efekt zawsze jest wynikiem wnikliwej analizy z puntku pierwszego. Realizujemy wspólnie opracowany projekt. Drukujemy materiały reklamowe i uszlachetniamy je dla podkreślenia wartości Twojej marki. Wdrażamy strony i sklepy internetowe, a także aplikacje mobilne. Montujemy reklamy wielkoformatowe. Jednym słowem realizujemy to, o co nas poprosiłeś.

 

ILU
WAS
TAM
SIEDZI?

ŁUKASZ
KIEROWNIK ZAMIESZANIA
/GRAFIK

Od dziecka widywany z ołówkiem w ręku. Z czasem ołówek zamienił na aparat fotograficzny, czego efektem jest pilnie i z pasją wyuczony zawód fotografa poparty nawet legalnym dyplomem. 

Swoją przygodę z reklamą zaczynał pracując w drukarniach offsetowych, co pozwoliło mu poznać
tajniki druku od podszewki.

Dziś entuzjasta porządnej identyfikacji wizualnej, dobrego designu oraz przemyślanych kampanii reklamowych.
Prywatnie zapalony turysta, piłkarz-amator (z naciskiem na amator).

MARCIN
DORADCA SZANOWNEGO KLIENTA

Od zawsze fascynat wszystkiego, co nowe, a najlepiej działające na prąd. Zdobywał wyróżnienia w konkursach plastycznych na poziomie Szkoły Podstawowej... i  tylko Podstawowej. Od kiedy tylko dostał pierwszy komputer, trudno go od niego oderwać. Z wykształcenia mieszanka informatyka z menedżerem.

Przez ostatnie lata handlowiec, monter, szkoleniowiec, kierownik i wiele innych... dopiero w reklamie odnalazł niespożyte możliwości odkrywania coraz to nowych rzeczy i urzeczywistniania najwymyślniejszych wizji. Jako niepoprawny optymista ciągle wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Hobbystycznie początkujący fotografik i entuzjasta wszystkiego, co opuszczone i postindustrialne.

I INNI


Wyznajemy zasadę w myśl której nad projektem pracują tylko niezbędne osoby. Dzięki temu redukujemy ilość wypitych kaw i zjedzonych kanapek, co przekłada się na cenę końcową.
W naszym zespole nie ma kilkunastoosobowej drużyny Account-ów, za to przy wdrażaniu projeków współpracujemy z niezwykle kompetentnymi i doświadczonymi ludźmi. Dzięki temu nie boimy się żadnego zlecenia.