#bądźbezpieczny

 

Skorzystaj z naszych produktów. Zabezpiecz siebie, pracowników i klientów!
 

 


scroluj
i dowiedz się
więcej

 

 

Maseczki kartonowe z materiałem filtrującym

Maseczki wykonane z kartonu o gramaturze 235g będą idealnie się sprawdzać podczas obsługi klienta przez Cebie i twoich pracowników. Są wygodne i zapewniają swobodną możliwość oddychania. 

Do maseczki dołączamy 2 gumki "recepturki", przy pomocy których maseczka utrzymuje się na twarzy. Kolor gumki dobierany jest losowo.

Pakowane są w pakietach po 100 szt. Produkt dostarczany jest w formie sklejonej. Gumki dostarczane są osobno, do samodzielnego montażu.

Maseczka klejona z charakterystycznym noskiem. Zastosowany filtr to włóknina filtracyjno-ochronna o gramaturze 50g/m2 w kolorze białym. Jest to włóknina polipropylenowa, 4-warstwowa, kalandrowana. Materiał cechuje się wysoką wytrzymałością i spełnia funkcje filtracji i ochrony.

Istnieje możliwość obrandowania masek Twoim logo. 

 


cena: już od 2,5 zł netto

 

 

 
 

 

Ochrona pracownika, ochrona klienta

Maseczki higieniczne, ochronne - zabezpieczające przed zakażeniami drogą kropelkową. Zapewniaja dobrą filtrację, a jednocześnie swobodne oddychanie. Ważne, aby stosować je wyłącznie w połączeniu z innymi działaniami higienicznymi - regularnym myciem rąk i unikaniem dotykania okolic oczu, nosa i ust. 

Uwaga: Nie jest to produkt medyczny. Ogranicza oddziaływanie czynników zewnętrznych, natomiast nie blokuje ich całkowicie. Osoba, która nosi maseczkę ogranicza również "rozsiewanie" (np. poprzez kichnięcie lub kaszel) zarazków do otoczenia.

Noszenie maseczki pozwala także unikać bezpośredniego kontaktu rąk z okolicami ust czy nosa.

 

 

Przyłbica ochronna

Przyłbica ochronna w zależności od modelu ma mocowanie w postaci gumki recepturki lub plastikowego paska, które pozwala na doskonałe dopasowanie się całości do wielkości i kształtu głowy. Całość mocowania jest stabilna, co w połączeniu ze sztywną szybą przednią zapewnia zmniejszenie ryzyka przed kontaktem z zarazkami oraz odruchowym dotykaniem okolicy twarzy, brody, czoła i oczu.

Produkt odporny jest na dezynfekcję środkami odkażającymi zawierającymi alkohol.

Przyłbica ochronna to również produkt dla osób pracujących w sektorze chemicznym, przemysłowym, medycznym i budowlanym. Chroni skórę twarzy, nos, oczy i usta, które mogą być szczególnie wrażliwe podczas pracy w tych branżach.

 


cena: już od 19,9 zł netto

Dane techniczne

 • Przyłbica ochronna z PCV minimalizująca ryzyko zarażenia
 • Przyłbica zapinana na gumkę lub na pasek PCV
 • Wysokość przyłbicy: 280 mm
 • Miękki pas z materiału do kontaktu z czołem
 • Kolor: bezbarwny - przeźroczysty
 • Grubość przyłbicy 0,5 mm
 • Produkt złożony, gotowy do użycia
 • Produkt odporny na środki dezynfekujące (także zawierające alkohol)

 


Przyłbica ochronna o lekkiej konstrukcji pozwala na noszenie jej przez wiele godzin, zapewniając bezpieczeństwo twarzy, oczu, nosa i ust. Zaokrąglony dół przyłbicy zwiększa komfort pracy, a dodatkowe 2 otwory zapobiegają zaparowywaniu, dzięki czemu pracownicy mogą się ze sobą swobodnie komunikować.

Przyłbica ochronna dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwia założenie okularów korekcyjnych lub ochronnych. Zapewnia również dodatkową warstwę ochrony dla maseczek ochronnych, wydłużając jednocześnie ich żywotność. W trosce o bezpieczeństwo przed bakteriami zaleca się jednoczesne noszenie maseczki i przyłbicy ochronnej.

 

Osłona ochronna z plexi 

Osłona ochronna z plexi to fizyczna bariera pomiędzy sprzedawcami i klientami. Bezbarwny kolor nie utrudnia kontaktu wzrokowego, a także nie wpłynie na wygląd reszty otoczenia. Osłona ochronna z plexi jest dostosowana do czyszczenia środkami takimi jak: spirytus, alkohol etylowy, środki do mycia szyb czy benzyna ekstrakcyjna.

Osłona ochronna z plexi znajdzie zastosowanie w takich miejscach jak: apteki, stacje benzynowe, biura i urzędy, banki i Biura Obsługi Klienta, przychodnie, restauracje, sklepy spożywcze i drogeryjne, ajencje, sklepy BHP.

Plexi jest często wykorzystywanym materiałem w reklamie i druku. Unikalne właściwości w połączeniu z profesjonalnym drukiem tworzą trwały przekaz reklamowy, odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV

 


cena: już od 310 zł netto

 

Osłona ochronna z plexi na ladę lub biurko to dodatkowa bariera, która zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się chorób przenoszących się drogą kropelkową (m.in. grypa, angina, odra, przeziębienie czy COVID-19). Zapewnij bezpieczeństwo dla swoich pracowników i klientów za pomocą estetycznej osłony.

Osłona ochronna z plexi posiada szeroką powierzchnię osłaniającą oraz mały otwór, przez który można przekazać dokumenty, kartkę z listą zakupów, kartę płatniczą, receptę, kartę paliwową lub gotówkę. Wielkość otworu ma 40 cm szerokości i 6 cm wysokości. To wystarczająca ilość miejsca, aby przekazać niezbędne informacje bez konieczności kontaktu bezpośredniego z drugą osobą.

 


 


Dane techniczne

 • Chroni przed bakteriami i zarazkami
 • 2 rodzaje osłon (cięta, gięta)
 • Bezbarwny kolor
 • Grubość osłony: 5 mm
 • Nie wymaga montażu
 • Wymiary okienka w osłonach stojących: 40 x 6 cm
 • Można ją dezynfekować środkami czystości ogólnego i szczególnego przeznaczenia
 • Możliwość nadruku

 

 

 
 

#bądźbezpieczny

 

 

Jak możemy Ci pomóc?

Reklama do ogrom możliwości. Dlatego my, korzystając z naszego doświadczenia jak i doświadczenia całej branży, odpowiadamy na potrzeby, jakie powstały w związku z zaistniałą sytuacją pandemii.

Mając doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi jesteśmy w stanie zaoferować Ci szereg produktów, które:

 

 


Po pierwsze

Pozwolą zachować bezpieczeństwo twoich pracowników, twoich klientów i twoje. 

 

Po drugie

Pozwolą Ci prowadzić działalność bez konieczności przerywania jej. Co być może pozwoli przetrwać ten trudny czas

 

Po trzecie

Zapewni Twoich klientów o twojej odpowiedzialności podczas tego  trudnego czasu. Pozwól im sobie zaufać!

Po czwarte

Pomoże sprostać nałożonym przez Państwową Inspekcję Sanitarno-Epidemiologiczną wymaganiom.

Czytaj więcej Rodo|Produkty na pandemię

Wszelkie prawa zastrzeżone: Wpól Do Dziewiątej