Motor Car

Firma Motor Car to jeden z najstarszych łódzkich serwisów samochodowych, specjalizujący się w remontach silników. Firma posiada 2 placówki w Łodzi i oddział w Tomisławicach. Motor Car istnieje nieprzerwanie od 1945 roku. 

Współpraca z naszą firmą rozpoczęła się od projektu małego folderu informacyjnego dla klientów. Szybko okazało się, że dobrze nam się współpracuje co zaowocowało wieloma większymi i mniejszymi realizacjami dla Motor Car-u.

 

Wizytówki

Od początku współpracy dbamy, o spójny wizerunek Motor Caru, projektując materiały w oparciu o ustalony key visual. 

Zwektoryzowaliśmy logotyp klienta, ponieważ od 1945 roku nie udało się zarchiwizować żadnej elektronicznej kopii. Zadbaliśmy o niego w niezmienionej formie. Logo stanowi bardzo ważny element toożsamości dla firmy. 

Strona www

Zadbalismy o liftintg mocno przestarzałej strony internetowej. Teraz firma Motor Car jest widoczna w sieci, a wyszukiwanie informacji jest proste i przejrzyste. 

 

Flota samochodowa

Dbamy też o wizerunek Motor Caru na trasach wojewódzkich i krajowych. Kierowcy przemierzają firmowymi samochodami tysiące kilometrów miesięcznie. Dbamy o to by samochody jeżdżąc również zarabiały. 

 
 
Zmierz się z ciśnieniem
Aplikacja mobilna Zappobiegam
Mrofi
Magazyn Udarowy 1na6
Pałgan - auto szkoła
Akademia Neuro Rehabilitacji
System LOOX
Conrad - budownictwo
Żyj z pompą
MotorCar
Szpital im. dr. K. Jonschera
Biuro Podróży ARMADA
Zapobiegam
ideal services
Czytaj więcej Rodo|Oklejanie samochodów

Wszelkie prawa zastrzeżone: Wpól Do Dziewiątej